Формування проекту бюджету громади на 2024 рік - другий бюджет воєнного стану

Дата: 23.11.2023 13:27

Фото без опису      Протягом жовтня місяця відбулися засідання робочої групи з питань підготовки проекту бюджету Зноб-Новгородської селищної територіальної громади на 2024 рік.

В обговоренні брали участь члени робочої групи, керівники структурних підрозділів – головні розпорядники бюджетних коштів, розпорядники коштів нижчого рівня, одержувачі коштів, депутати селищної ради, селищний голова.

За результатами роботи робоча група доручила відділу фінансів, економічного розвитку та інвестицій виконавчого комітету Зноб-Новгородської селищної ради розробити проект рішення селищної ради «Про бюджет Зноб-Новгородської селищної територіальної громади на 2024 рік», та подати його на розгляд та схвалення виконавчому комітету селищної ради.

16 листопада 2023 року відбулося засідання виконавчого комітету Зноб-Новгородської селищної ради. Одне з найбільш важливих питань порядку денного - розгляд проєкту рішення виконавчого комітету «Про схвалення проєкту рішення Зноб-Новгородської селищної ради «Про бюджет Зноб-Новгородської селищної територіальної громади на 2024 рік» та внесення його на розгляд Зноб-Новгородській селищній раді»

Проєкт бюджету Зноб-Новгородської селищної територіальної громади розроблено на основі чинних положень Бюджетного кодексу України, Податкового кодексу України, а також проєкту Закону України «Про Державний бюджет України на 2024 рік» (реєстр. № 10000 від 15 вересня 2023 року) та законопроєкту «Про внесення змін до розділу VІ Бюджетного кодексу України щодо забезпечення підтримки обороноздатності держави та розвитку оборонно-промислового комплексу України» (реєстр. № 10037 від 12 вересня 2023 року), а саме з урахуванням вилучення до державного бюджету так званого військового ПДФО.

Пояснювальна записка до проекту рішення «Про бюджет Зноб-Новгородської селищної територіальної громади на 2024 рік»

Рішення «Про схвалення проекту рішення «Про бюджет Зноб-Новгородської селищної територіальної громади на 2024 рік»

Рішення «Про бюджет Зноб-Новгородської селищної територіальної громади на 2024 рік»